Aktualnosci

Promopcja na krążki INDASA fi150 6otworów - do 10 opakowań, jedno gratis


Nowe materiały firmy Ranal

1 Szybkoschnący podkład akrylowy na bazie wysokiej jakości żywic. Stworzony do przeprowadzania szybkich, profesjonalnych napraw. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju podłoży, co zapewnia dobrą ochronę antykorozyjną. Wysoka lepkość produktu pozwala na nanoszenie bardzo grubych warstw, wypełniających rysy i nierówności podłoża. Podkład doskonale się szlifuje, zarówno na mokro jak i na sucho.

2 Szpachlówka Fast 3 w 1 przeznaczona jest do wypełniania większych lub mniejszych nierówności i zagłębień na powierzchni przed naniesieniem podkładu. Szpachlówka 3 w 1 to wzmocnienie, wypełnienie oraz wykończenie, dzięki temu oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze. Szpachla zawiera optymalną ilość włókien szklanych odpowiedzialnych za efekt wzmocnienia, a zróżnicowana ziarnistość odpowiada za wypełnienie oraz idealne wykończenie. Duża elastyczność stwarza możliwość stosowania na elementy podatne na drgania mechaniczne.

Copyright (c)2012 IMPORT - EXPORT

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Firma Handlowa Import - Export Bogusław Wójcik z siedzibą w Woli Więcławskiej ( 32-091 ) przy ul. Krakowskiej 512. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wystawiania faktur oraz w celach księgowych. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wystawiania dokumentów.